Přečtěte si prosím stránku SROVNÁNÍ, abyste zjistili vlastnosti a našli své ideální křeslo.

Anda Seat vždy používají jen to nejlepší, aby vytvořili to nejlepší, v tom spočívá naše tajemství – ověřeno pevností a neuvěřitelně vysokou mírou spokojenosti zákazníků.. 

Křesla Anda Seat jsou vyrobena z kůže (na výběr z PVC / pravé kůže / kůže Napa), odolného kovového rámu a pěny o vysoké hustotě.

VŠECHNY MATERIÁLY MAJÍ CERTIFIKACI BEZPEČNOSTI A KVALITY.

Pro objednání si individuálního křesla přečtěte prosím stránku INDIVIDUÁLNÍ VELKOOBCHODNÍ OBJEDNÁVKA. 

Vzhledem k potřebám všech zákazníků je křeslo Anda Seat navrženo tak, aby odpovídalo různým parametrům výšky a váhy.

Aby vám křeslo 100% vyhovovalo, přečtěte si prosím stránku SROVNÁNÍ.

Ano, přečtěte si prosím stránku ANDA-INLFUENCER i CO-BRAND.

Anda Seat přijímá karty Visa, Mastercard, Maestro, Klarna, American Express, JCB, Discover , Diners Club та Union Pay. Můžete bezpečně zaplatit za objednávku výše uvedenými způsoby.

Obraťte se prosím na [email protected]  pro pokyny k vytváření  změn v objednávce. 

Jakmile obdržíme Vaši objednávku, automaticky Vám na uvedenou e-mailovou adresu zašleme potvrzení. Za tím hned vaši objednávku expedujeme a zašleme Vám informační email s potvrzením objednávky. 

Pokud máte nějaké dotazy, obraťte se na prodejní oddělení  [email protected] , a zákaznickou podporu  [email protected] .

Ano. Nyní odesíláme do Ameriky, Velké Británie a Austrálie, ale usilujeme o rozšíření hranic doručení, sledujte naše noviny.

Obvykle doručení trvá do 7  pracovních dnů. Podrobnosti o doručení budou uvedeny ve Vašem potvrzovacím e-mailu. Ale kvůli zpoždění expedici, které způsobil covid-19, doručení současných zásilek ze skladů trvá 7 až 10 pracovních dnů, doručení předem objednaného zboží může trvat 1 až 2 měsíce.

Používáme všechny hlavní dopravní společnosti a místních kurýrních partnerů. Při platbě budete vyzváni k výběru způsobu dopravy.

Snažíme se splnit všechna přání hráčů, ale pokud potřebujete vrátit objednávku, rádi vám pomůžeme. Prosím, napište nám e-mail a okamžitě to vyřešíme.

Všechny objednávky mají záruku 2 roky. Záruku však můžete prodloužit až na 6 let, pro to napište nám prosím. Více informací na stránce ZÁRUKA.  

Pošlete nám e-mail s číslem objednávky a my se o Vás postaráme. Více informací na stránce ZÁRUKA.. 

Určitě. Křeslo můžete vyměnit do 14 dnů od převzetí. Náklady na dopravu za výměnu však hradí kupující.